GRUPA HEADWEAR → O NAS

Grupa Headwear

Grupa Headwear istnieje w przemyśle wytwórczym nakryć głowy od 1974 roku. Dzięki naszym oddziałom i doświadczeniu zapewniamy dystrybucję czapek już na wszystkich kontynentach. Konsekwentne zapewnianie jakości w przystępnej cenie pomogło Grupie stać się liderem na rynku nakryć głowy, obecnie powszechnie znanym jako 'The Headwear Professionals'.

Na naszej stronie staramy się pokazać możliwości jakie otwierają się dzięki współpracy z nami. Ponad 560 gotowych styli katalogowych do wyboru, miliony kombinacji kolorystycznych, dziesiątki technik zdobień, najkrótsze terminy realizacji zamówień …to tylko początek.

Jeśli mimo to nie widzisz dokładnie tego, czego szukasz, zapytaj, a my uszyjemy to specjalnie dla Ciebie. Bycie zarówno producentem jak i dostawcą zapewnia nam elastyczną infrastrukturę, która pozwala na produkcję i dostawę każdego stylu, jaki potrzebujesz.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Nieważne gdzie jesteś na świecie – dotrzemy do Ciebie wszędzie - bezpośrednio lub za pośrednictwem jednego z naszych oddziałów, który dysponuje czapkami od ręki i może dostarczyć je w ciągu 24 godzin. Tak, nasza sieć jest tak rozległa!

Możesz być pewny, że jesteśmy w stanie zrobić prawie wszystko!. Dzięki temu zawsze znajdziesz najnowsze trendy gdy odwiedzisz HEADWEAR PROFESSIONALS.

To czyni nas bezkonkurencyjnymi zarówno w produkcji czapek, jak ich dekoracji. Jeśli nie jesteś zadowolony z dostarczonego produktu, zabierzemy go za powrotem, ponieważ naszą dewizą jest zadowolenie klienta w 100%!

Poświęć trochę czasu, aby zobaczyć nasz szeroki asortyment produktów. Pamiętaj: jeśli tego, czego szukasz nie ma, zapytaj nas, a my uszyjemy to dla Ciebie. Bycie producentem oraz dystrybutorem oznacza, iż mamy możliwość dostosowania się do Twoich potrzeb związanych z nakryciami głowy. Skontaktuj się z nami - a przekonasz się, że to się opłaca.

Nasza gwarancja

Headwear Professional produkuje i sprzedaje szeroką gamę czapek z daszkiem, czapek zimowych, daszków i kapeluszy na całym świecie. Jesteśmy specjalistami w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań. Duże i małe, firmowe lub sportowe – zawsze możemy Ci pomóc.